AKRİDEK SAMSUNG STARON STARON TEZGAH AKRİLİK TEZGAH MUTFAK TAZGAHI BANYO TEZGAHI EVYE DUŞ TEKNESİ

Bizden Haberler

Staron® Her Yerde ve Her Formda...

Ataşehir Belediyesi Binası, Mutfak, Banyo ve Wc Tezgahları
Taşyapı - Four Winds Projesi, Mutfak ve Banyo Tezgahları
Ağaoğlu-Andromeda Plus Projesi, Mutfak Tezgahları
Varyap Meridian’ in Mutfak Tezgahları
Diğer Haberler

Staron® Ürün Katalogu

Staron® Renk Katalogu

Hakkımızda

Akridek Kimya Sanayi ve Dış Ticaret Ltd. Şti. 2000 yılında kurulmuştur.

POLİFEN A.Ş. tarafından üretilen %100 akrilik esaslı yüzey kaplama malzemesi POLİCOR’ UN 2000-2009 yılları arasında Türkiye'deki dağıtım ve uygulamasını gerçekleştirmiştir. 2009 yılında dünyanın en büyük firmalarından olan SAMSUNG firması ile %100 akrilik esaslı STARON ürünün Türkiye dağıtım ve uygulaması için anlaşmıştır.

Akridek bünyesindeki uzman kadro, yıllarca akrilik malzeme ile ilgili teknik ve satışa yönelik konularda çalışmış, şimdi de bu birikimlerini Türkiye'de inşaat firmaları, mimari gruplar, mutfak/banyo üretici ve ithalatçıları ile nihai tüketiciler ile paylaşmaktadır.

Akridek'in anlayışına paralel olarak oluşturduğumuz, akrilik konusunda uzman bölge bayilerimiz ve Samsung gibi dünya devi bir firmanın ürettiği en kaliteli ürün STARON ile faaliyetlerimize, büyüterek ve tüm kalite beklentilerinin ötesine geçerek devam etmekteyiz.
 
Akridek Kimya © 2023 | Uphill Residence A1-B Blok Kat 8 No 46 Batı Ataşehir İstanbul | Tel: (0216) 688 90 00 Faks: (0216) 688 89 00 | E-Posta: info@akridek.com
Designed by IDS